O firmie

Firma Edukacyjne Systemy Komputerowe z Raszyna istnieje od 1985 roku, zaś od 1994 roku specjalizuje się w produkcji elektronicznych tablic wyników do hal sportowych.
Tablice wykonane są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów: selekcjonowane komputerowo diody świecące LED z certyfikatem ISO9002 (świecą „wiecznie” nie ulegając spaleniu). Obudowy tablic wykonano z profili aluminiowych malowanych na czarno lakierem proszkowym. Antyrefleksyjne płyty czołowe są odporne na uderzenia piłki (zbędne są kraty ochronne).

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkadziesiąt modeli tablic, od najprostszej ESK50 po super tablicę, ESK3503. Tablice można łatwo rozbudowywać o dodatkowe funkcje: wyświetlanie wyników ostatnich setów w siatkówce, wyświetlanie kar 2-min w piłce ręcznej lub w hokeju, wyświetlanie indywidualnych przewinieñ zawodników w koszykówce z podaniem dwucyfrowego numeru zawodnika i liczby zdobytych punktów a także wyświetlanie nazwisk zawodników. Tablice mogą mieć stały napis GOSPODARZE - GOŚCIE lub grafikę do wyświetlania nazw zespołów i reklam sponsorów. Do każdej tablicy z grafiką dodajemy gratis znakomity program komputerowy dla PC pod WIN 95-XP umożliwiający błyskawiczne wpisywanie nazw zespołów, tworzenie zaawansowanych reklam sponsorów, prezentację zawodników przed meczem, dopisywanie własnego zestawu komunikatów i haseł dopingujących.

ESK jest stowarzyszonym z FIBA producentem elektronicznych tablic wyników dla poziomów 1, 2 i 3.