Do piłki nożnej

• Tablica ESK 352 PN

Tablica składająca się z dwóch sekcji, każda w malowanej na czarno lakierem proszkowym obudowie aluminiowej z antyrefleksyjną płytą czołową. Tablica zawiera: czas meczu lub - w przerwie - zegar czasu rzeczywistego, dwa dwucyfrowe pola do wyświetlania zdobytych bramek, cyfrę skazującą część meczu oraz stały napis GOSPODARZE -GOŚCIE. Sekcje zaopatrzone są w osłonę przeciwsłoneczną. Zegar czasu gry oraz wynik meczu są wyświetlane na cyfrach o wysokości 50 cm, około 400 superjasnych (3 000 mcd) diod na cyfrę, o barwie bursztynowej i kącie świecenia 120 stopni. Wymiary tablicy 210x157x6 cm.

Tablica ESK 332 PN. Jak ESK 352 PN, lecz mniejsze cyfry o wysokości: 30 cm.

• Tablica ESK 451 PN

Tablica składająca się z trzech sekcji, każda w malowanej na czarno lakierem proszkowym obudowie aluminiowej z antyrefleksyjną płytą czołową. Tablica zawiera: czas meczu lub - w przerwie - zegar czasu rzeczywistego, dwa dwucyfrowe pola do wyświetlania zdobytych bramek oraz grafika do wyświetlania nazw zespołów lub reklam sponsorów. Pole świecenia grafiki 295*30cm. Maksymalnie 24 litery. Siedem krojów pisma. Sekcje z cyframi zaopatrzone są w osłonę przeciwsłoneczną. Zegar czasu gry (lub czasu rzeczywistego) oraz wynik meczu są wyświetlane na cyfrach o wysokości 50 cm, około 400 superjasnych (3 000 mcd) diod na cyfrę, o barwie bursztynowej i kącie świecenia 120 stopni. Wymiary tablicy 312x207x6 cm. Tablica ESK 431 PN. Jak ESK 451 PN, lecz cyfry 30 cm. Tablice dostępne również w wykonaniu ze stałym mapisem: GOSPODARZE - GOŚCIE.