Seria ESK 2000

Wspólną cechą tablic serii 2000 jest ustalona wysokość, równa 207 cm

ESK2401 Tablica wyników z grafiką do wyświetlania nazw zespołów i reklam sponsorów

Profesjonalna tablica wyników z cyfrowym wyświetlaniem numerów zawodników (w przedziale 1-99) oraz przewinień indywidualnych zawodników. Tablica wyposażona jest w grafikę do wyświetlania nazw zespołów lub reklam sponsorów o polu świecenia: 191*14 cm. Do 24 znaków wyświetlanych równocześnie. Dostępne 9 krojów pisma i setki efektów specjalnych. Na tablicy wyświetlany jest wynik, czas gry ( z dokładnością do 0,1 sek. podczas całego meczu), przewinienia zespołowe w koszykówce lub stan setów w siatkówce. Pomiędzy punktami wyświetlana jest część meczu. Po trzy kropki dla obu drużyn wskazują czasy wzięte dla drużyn, a strzałka wskazuje posiadanie piłki. Dodatkowy, niezależny zegar TIME-OUT przeznaczony jest do pomiaru czasu przerwy lub czasu rzeczywistego. Wysokość cyfr: 30 cm odpowiada wymaganiom Federacji. Wymiary tablicy: 312*207*6 cm.

Tablica dostępna jest ponadto w prostszych wariantach o niższej cenie: ESK2400 - jak ESK2401 lecz ze stałym napisem GOSPODARZE - GOŚCIE, zamiast grafiki. ESK2301 - jak ESK2401 lecz z mniejszymi cyframi o wysokości: 22 cm. ESK2300 - jak ESK2301 lecz ze stałym napisem GOSPODARZE - GOŚCIE, zamiast grafiki.

ESK24010 Tablica wyników z cyfrową prezentacją numeru zawodnika, liczby przewinień indywidualnych oraz liczby zdobytych punktów.

Wymiary tablicy: 394*207*6 cm. Cyfry - 30 cm,. Pole świecenia grafiki: 191*14 cm. Jednoczesne wyświetlanie do 24 znaków. Dostępne dziewięc fontów i setki efektów specjalnych.

Na tablicy wyświetlane są: czas gry z dokładnością do 0,1 sek. wynik, przewinienia zespołowe w koszykówce lub stan meczu w setach w siatkówce oraz część gry. Dodatkowy zegar TIME-OUT do wyświetlania czasu przerwy lub czasu rzeczywistego. Numery zawodników wyświetlane w przedziale od 1 do 99 oraz cyfrowa prezentacja przewinień indywidualnych i iczby zdobytych punktów odpowiadaja najnowszym wymaganiom Federacji.

Profesjonalna tablica wyników z cyfrowym wyświetlaniem numerów zawodników (w przedziale 1-99) oraz przewinień indywidualnych zawodników. Tablica wyposażona jest w grafikę do wyświetlania nazw zespołów lub reklam sponsorów o polu świecenia: 295*20 cm. Do 24 znaków wyświetlanych równocześnie. Dostępne 9 krojów pisma i setki efektów specjalnych. Na tablicy wyświetlany jest wynik, czas gry ( z dokładnością do 0,1 sek. podczas całego meczu), przewinienia zespołowe w koszykówce lub stan setów w siatkówce. Pomiędzy punktami wyświetlana jest część meczu. Po trzy kropki dla obu drużyn wskazują czasy wzięte dla drużyn, a strzałka wskazuje posiadanie piłki. Dodatkowy, niezależny zegar TIME-OUT przeznaczony jest do pomiaru czasu przerwy lub czasu rzeczywistego. Wyświetlane są ponadto kary 2-min w piłce ręcznej z dwucyfrowym numerem ukaranego zawodnika lub wynik w setach w siatkówce. Wysokość cyfr: 30 cm odpowiada wymaganiom Federacji. Wymiary tablicy: 426*207*6 cm.

Tablica dostępna jest także w prosztszych wariantach o niższej cenie: ESK2402 - jak ESK2403 lecz ze stałym napisem GOSPODARZE - GOŚCIE, zamiast grafiki. ESK2303 - jak ESK2403 lecz zawierająca niższe cyfry o wysokości: 22 cm. ESK2302 - jak ESK2303 lecz ze stałym napisem GOSPODARZE - GOŚCIE, zamiast grafiki.

ESK24030 Profesjonalna tablica wyników z grafiką i cyfrową prezentacją numerów zawodników

Tablica ESK24030, o wymiarach: 475*208*6 cm przeznaczona jest do profesjonalnej obsługi wszystkich gier halowych. W koszykówce wyświetlane są dwucyfrowe numery zawodników, liczba przewinień indywidualnych ora zdobyta liczba punktow. W piłce ręcznej wyświetlane są kary 2-min z podanym dwucyfrowym numerem zawodnika. W siatkówce wyswietlane są wyniki ostanich setów. Grafika o polu świecenia 295*20 cm pozwala na prezentację nazw zepołów lub reklam sponsorów. Cyfry - 30 cm. Pomiar czasu gry z dokładnością do 0,1 sek w czasie całego meczu. Dodatkowy, niezależny zegar TIME-OUT do pomiaru czasu przerwy lub czasy rzeczywistego.

Pokazana na fotografii tablica została zaprojektowana dla 14 zawodników. W związku z tym jej wysokość wynosi 246 cm.

ESK2405 Tablica wyników grafiką do wyświetlania nazw zespołów i reklam sponsorów

ESK2404 - jak ESK2405 lecz ze stałym napisem GOSPODARZE - GOŚCIE, zamiast grafiki

ESK 2411 Profesjonalna tablica wyników dla wszystkich gier halowych

Obudowa z profilu aluminiowego o wymiarach 312*207*6cm z antyrefleksyjną płytą czołową odporną na uderzenia piłki.W tablicy głównej umieszczono: grafikę do wyświetlania nazw zespołów i reklam o polu świecenia 191*14cm, punkty uzyskane przez każdą z drużyn, zegar czasu gry z dokładnością do 0,1sek, faule zespołu w koszykówce lub stan setów w siatkówce, niezależny zegar TIME OUT do odmierzania przerw w grze, cyfrę wskazującą graną część gry, strzałki wskazujące zagrywkę w siatkówce, po trzy kropki sygnalizujące ilość wykorzystanych czasów dla trenera, wyświetlanie wyniku 6 ostatnich setów w siatkówce lub odmierzanie sześciu kar 2-min w piłce ręcznej z wyświetleniem numeru zawodnika 1-99. W koszykówce wyświetlany dwucyfrowy numer zawodnika (0-99) wraz z cyfrowo wyświetlaną ilością przewinień.

Tablica dostępna jest także w tańszej wersji, ESK2311 z cyframi o mniejszej wysokości, równej 22 cm.