Seria ESK 500

ESK502 Tablica wyników profesjonalna z grafiką do wyświetlania nazw zespołów i reklam

Wymiary całkowite tablicy ESK502: 716*283*6cm. Obsługiwane gry: koszykówka FIBA, koszykówka NBA, siatkówka, piłka ręczna, tenis ziemny, piłka nożna halowa, stoper do 0,01 osek i inne. Cyfry 45 cm, punkty (0-199), między punktami cyfra wskazująca graną część meczu, czas gry odmierzany z dokładnością do 0,1 sek. w każdym momencie (nie tylko w ostatniej minucie), dwie cyfry wyświetlające faule drużyny w koszykówce lub sety w siatkówce, trzy kropki sygnalizujące wzięte czasy dla drużyny, strzałki sygnalizujące, kto serwuje w siatkówce lub tenisie, niezależny zegar do odmierzania czasu dla trenera, czasu przerwy, czasu rzeczywistego, wyświetlanie przewinień zawodników w koszykówce (5 lub 6 kropek dla FIBA lub NBA) z wyświetlaniem dwucyfrowego numeru zawodnika. Możliwość wyświetlania wyniku 4 ostatnich setów w siatkówce lub odmierzania sześciu kar 2-min w piłce ręcznej. Pole świecenia grafiki 295*30cm. Maksymalnie 24 litery. Dziewięć krojów pisma.

Esk502 Elektroniczna Tablica Wyników Sportowych

Wymiary: 530*283*6cm. Obsługiwane gry: koszykówka FIBA, koszykówka NBA, siatkówka, piłka ręczna, tenis ziemny, piłka nożna halowa, stoper do 0,01 osek i inne. Cyfry 45 cm, punkty (0-199), między punktami cyfra wskazująca graną część meczu, czas gry odmierzany z dokładnością do 0,1 sek. w każdym momencie (nie tylko w ostatniej minucie), dwie cyfry wyświetlające faule drużyny w koszykówce lub sety w siatkówce, trzy kropki sygnalizujące wzięte czasy dla drużyny, strzałki sygnalizujące, kto serwuje w siatkówce lub tenisie, niezależny zegar do odmierzania czasu dla trenera, czasu przerwy, czasu rzeczywistego, wyświetlanie przewinień zawodników w koszykówce (5 lub 6 kropek dla FIBA lub NBA) z wyświetlaniem dwucyfrowego numeru zawodnika. Pole świecenia grafiki 295*30cm. Maksymalnie 24 litery. Dziewięć krojów pisma.